ÖMC Dergi

#müziğinnabzınıhisset

BİR KAP DAHA MAMA, BİR CAN DAHA MUTLU!

Sevgili Okuyucularımız,

Sokak hayvanlarının açlıkla mücadele ettiği bu zor zamanlarda, onlara yardım eli uzatma zamanının geldiğini düşünüyoruz. “Bir Kap Daha Mama, Bir Can Daha Mutlu!” sosyal sorumluluk projesi olarak, sokak hayvanlarına mama yardımı kampanyası başlatıyoruz. 

Siz de bu güzel kampanyaya katkıda bulunarak sokak hayvanlarına karınlarını doyurabilir; onların daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine destek olabilirsiniz. Katkılarınızla birlikte bu sevimli dostlarımıza umut olmayı planlıyoruz. 

Nasıl katkıda bulunabiliriz?

NAKİT BAĞIŞ YAPIN

İhtiyaçlar doğrultusunda nakit bağışta bulunarak kampanyamıza destek olabilirsiniz. (Online bağış için gerekli bilgiler ihtiyaç halinde daha sonraki bir tarihte sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır. 

 

GÖNÜLLÜ OLARAK KATILIN

Sokak hayvanlarını beslemek için düzenlediğimiz etkinliklerde gönüllü olarak yer alabilirsiniz. Adınıza sağlanacak mama ve kapları önceden belirlenmiş alanlara dağıtıp proje boyunca her gün kontrol edip gerekliliği halinde yenileyebileceksiniz.

NEREDE TOPLANACAK?

Özbek Medya Grubu ve ÖMC Dergi ekibi olarak, her hafta sonu Türkiye çapında şehirlerin farklı noktalarındaki parklarda bulunacağız. Mama ve nakit bağışlarınızı burada kabul ediyor olacağız. Mekan ve saat bilgileri etkinlik haftasında sosyal medya hesaplarımızdan ve WhatsApp gruplarımızdan duyurulacaktır. Ayrıca, etkinliklerimize katılarak gönüllü çalışmalarımıza destek olabilirsiniz.

Proje 20 Kasım 2023 – 24 Aralık 2023 tarihleri boyunca sürecektir. (Bitiş tarihi değişiklik gösterebilir.) Projeye gönüllü olarak fiziken katılanlara katılım belgesi verilecektir. Projeye katılmak için iletişim bilgilerindeki adreslere AD, SOYAD, İL, TEL.NO bilgilerinizi eksiksiz olarak göndermelisiniz. Kayıt tarihi bu ilan yayınlandıktan sonraki ilk 7 gündür. Kayıt tarihi sona erdiğinde projeye katılmak istediğiniz illere göre oluşturulan WhatsApp gruplarından koordinasyon sağlanacak.

İletişim Bilgileri:
E-posta: [email protected]

Sosyal Medya: 
Facebook
Instagram
X

Sokak hayvanlarına umut olmak için el birliğiyle hareket edelim. Onların sevgiye ve sıcak bir yuva arayışına birlikte destek olalım. Unutmayın, küçük bir yardım büyük bir değişim yaratabilir.

Teşekkür ederiz,
Özbek Medya Grubu Ekibi