ÖMC Dergi

#müziğinnabzınıhisset

OMAR RUDBERG

OMAR RUDBERG

"Bir şarkımı dinlediğinizde, benim olduğumu anlamanızı sağlayan şey esasen sesim. Ben olmaya, yaptığım şeyi yapmaya ve şarkılarımı nasıl yazıyorsam öyle yazmaya devam edeceğim."

Sayıya bir ön bakış.

onbakis2
onbakis1
onbakis3

Haziran 2022

OMAR RUDBERG

Kapak: 

Fotoğrafçı: Florian Dezfoulian – Daniel Sars 
Stilist – Kostüm:  Evelina Bonardi 

Sayıya ulaşmak için
Şimdi Oku buttonuna basıp sayıyı okuyabilirsiniz

Şimdi Oku

Bu sayıda kimler var?

omarrudberg-header

OMAR RUDBERG

Yayınladığı yepyeni albümü “OMR” ile dinleyicilerinden tam not alan, fenomen Netflix dizisi “Young Royals” oyuncularından İskandinavya’nın yükselen yıldızı Omar Rudberg, müzisyenlik ve oyunculuk kariyerinin tüm detaylarını ilk kez Türkiye’de  kapak yıldızı olduğu ÖMC Dergi‘ye anlattı.

CENK TANER DÖNMEZ

Solo şarkılarıyla tanıdığımız ve Türkiye’nin popüler müzik grubu Kolpa‘nın gitaristi olan Cenk Taner Dönmez, müzik kariyeriyle ilgili tüm bilinmeyenleri ilk kez ÖMC Dergi’ye anlattı.

56ee58f9-7b75-4cb9-843a-11b41f18af5f
melisfis-omc2

MELİS FİS

Çek Vur, Dursaydı Dünya, Bir Ömür Daha gibi şarkılarıyla kısa sürede dikkat çeken müzisyen Melis Fis, Ege Balkız ile olan ortak projesi “Bak Bana”yı  ve kariyeri hakkında tüm detayları anlattı. 

EGE BALKIZ

Yayınladığı Türkçe-İngilizce şarkılarla dinleyicilerinden tam not alan Ege Balkız, Melis Fis ile ortak projesi “Bak Bana”yı ve kariyeri hakkında tüm detayları anlattı.

egebalkiz-omc