ÖMC Dergi

#müziğinnabzınıhisset

BETÜL

BETÜL

"20 yıl önce küçük bir kız olarak müziğe başladığımda, kurduğum hayallerimin kapısını, Döner Başım ile birlikte açtım. Müzik kendimi ifade edebildiğim en güzel dil. Müziğimi dinleyicilerle buluşturmak ve gönüllerine dokunabilmek beni çok heyecanlandırıyor"

BETÜL

Mart 2021

Sayıya ulaşmak için
Şimdi Oku buttonuna basıp sayıyı okuyabilirsiniz

Şimdi Oku

Bu sayıda kimler var?

betul-mainheader

BETÜL

Dünya standartlarında klibi ve söz müziği kendine ait olan parçası “Döner Başım” ile baş döndüren Betül, şarkısının arka planından ve gelecek projelerinden ve hedeflerinden ilk kez kapak yıldızı olduğu ÖMC Dergi’ye anlattı.

KING HENRY

The Weeknd, Beyonce, Diplo gibi isimlerin yanı sıra Türk Pop Müziği’nin dünyaya açılan ismi Aleyna Tilki ile de çalışan King Henry, ilk kez ÖMC Dergi’ye açıklamalarda bulundu.

KING HENRY
burakbey-mainpost

BURAK BEY

Son olarak “Pürhayal” ile bir kez daha dinleyicilerini mest eden burak bey, son çalışmalarının detaylarını ilk kez ÖMC Dergi’ye anlattı.

ROXEN

Eurovision 2021’de Romanya’yı temsil eden Roxenile Eurovision macerasını ve tüm bilinmeyenleri konuştuk.

Roxen (2)
efendi-mainpost

EFENDİ

Eurovision 2021’de Azerbaycan’ı “Mata Hari” şarkısıyla temsil eden Efendi, Eurovision macerasını ve kariyeri hakkında tüm detayları dergimize anlattı.

MRLYN

VESSO ile tanıdığımız, şimdi ise Döner Başım için Betül ile çalışarak  yeniden müzik dünyasına dönen prodüktör/DJ MRLYN  ile kariyerini ve daha fazlasını konuştuk.

D9B1E389-299F-447E-A83E-15C2074D58B2