ÖMC Dergi

#müziğinnabzınıhisset

ENISA

Uluslararası müzik sahnesinde birbiri ardına hit parçalarıyla adından söz ettiren Enisa, müziğinin yaratım  sürecini ve yeni projelerini  ilk kez kapak sanatçısı olduğu ÖMC Dergi’ye anlattı.

2024

LOREEN

Eurovision Şarkı Yarışması tarihinde temsil ettiği ülkeye ikinci kez birincilik getirerek büyük bir başarıya imza atan Loreen, Eurovision başarı sürecini ve yeni projeleri hakkında detayları paylaştı.

2023

SASHA ALEX SLOAN

Yayınladığı yeni albümü “I Blame The World” ile dinleyicilerini yeni bir müzik yolculuğuna çıkaran Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Sasha Alex Sloan, yeni albümü, kariyeri ve daha fazlasını ilk kez kapak yıldızı olduğu ÖMC Dergi‘ye anlattı.

MISSIO

Dünyaca ünlü Amerikalı Alternatif Elektronik müzik grubu Missio son yayınladığı EP ve albümlerin detaylarını ilk kez kapak yıldızı olduğu ÖMC Dergi’ye anlattı.

OMAR RUDBERG

Yayınladığı yepyeni albümü “OMR” ile dinleyicilerinden tam not alan, fenomen Netflix dizisi “Young Royals” oyuncularından İskandinavya’nın yükselen yıldızı Omar Rudberg, müzisyenlik ve oyunculuk kariyerinin tüm detaylarını ilk kez Türkiye’de  kapak yıldızı olduğu ÖMC Dergi‘ye anlattı.

KALBEN

Yayınladığı şarkılarla dinleyicilerinin gönlünde taht kuran Kalben, “Eski Dünyanın Yangını ” ismini verdiği Romanı ve aynı adı taşıyan yeni albümünün tüm detaylarını kapak yıldızı olduğu ÖMC Dergi’ye anlattı.

R3HAB

Kariyeri boyunca Madonna
RihannaDrakeDemi LovatoCalvin Harris ve Coldplay  gibi isimlerle çalışan dünyaca ünlü DJ & Prodüktör R3HAB yeni proje ve işbirliklerini anlattı.

2022

BIRDY

24 yaşında genç bir bedende olgun bir ruh sahibi olan alternatif müziğin duygu yüklü prensesi Birdy ile yeni albümü “Young Heart“ı ve daha fazlasını konuştuk.

INNA

Yayınladığı hit şarkıları ve albümleriyle tüm dünyayı kasıp kavuran “Heartbreaker” adını verdiği Romanyalı sanatçı Inna yeni albümünü Ocak ayı kapak sanatçısı olduğu ÖMC Dergi’ye anlattı.

BETÜL

Dünya standartlarında klibi ve söz müziği kendine ait olan parçası “Döner Başım” ile baş döndüren Betül, şarkısının arka planından ve gelecek projelerinden ve hedeflerinden ilk kez kapak yıldızı olduğu ÖMC Dergi’ye anlattı

IMANBEK

Roses şarkısına yaptığı remix ile listelere hızlı giriş yapan ve son olarak Rita Ora, David Guetta ve Gunna ile yaptığı işbirliğiyle merak uyandıran Grammy ödüllü DJ ve Müzik yapımcısı İmanbek müzik kariyerini ve daha fazlasını kapak sanatçısı olduğu
ÖMC Dergi’ye anlattı

2021

LEDISI

Son albümü The Wild Card ile büyük beğeni toplayan R&B müziğin güçlü temsilcisi, Grammy ödüllü Ledisi son albümü ve kariyeri hakkındaki tüm detayları anlattı.

gggg-724x1024

BERKSAN

Çilek şarkısı ile müzik piyasasına hızlı bir
giriş yapan ve adından yıllar sonra
bile bahsettireceğinin sinyallerini veren
Berksan ile son albümünü ve kariyerini konuştuk

Basliksiz-1-724x1024

GÜLÇİN ERGÜL

Türk müziğinin önemli isimleriyle yaptığı
düetler ve yayınladığı albümleriyle
Pop, Soul, ve R&B müziğin güçlü temsilcisi
Gülçin Ergül son albümü “Davet“i ve daha
fazlasını anlattı.

GulizAyla-Kapak22020-724x1024

GÜLİZ AYLA

Olmazsan Olmaz, Bahsetmem Lazım, Öyle Sev gibi şarkılarıyla
Türk müziğinde büyük ses getiren Güliz Ayla ile yeni
şarkısı “Sarmaşık” ve kariyeri üzerine konuştuk.

2-724x1024

EIVOR

Dünyada çok satan oyunlardan birinin soundtrackine
aranan nordik ses olarak yer alan, Slør, Room ve sonolarak yayınladığı Segl albümüyle Faroe adalarının eşsiz sesi Eivør yeni
albümünün detaylarını anlattı.

dddddd-724x1024

QVEEN HERBY

Mint, Cheap Talk ve daha fazla müziğin etkileyici ismi Qveen Herby, yeni single çalışması Check ve kariyeri hakkında özel açıkmalarda bulundu.

2020

MARUV-COVER-1-724x1024-1

MARUV

Eurovision 2019’da Siren Song şarkısıyla Ukrayna’yı temsil etmesi planlanırken şok bir kararla çekilme kararı alan Maruv’la, Eurovision sonrasını ve yeni single çalışması olan “Hellcat Story” hakkında konuştuk

SEHABE

18 müzisyenin yer aldığı son zamanların en çok ses getiren projesi Susamam’da “Kadına Şiddet” bölümünde yer alan Rap müziğin güçlü
ismi Sehabe ile yeni albümü ve daha fazlasını konuştuk

LUCA HANNI

64. Eurovision Şarkı Yarışması’nda İsviçre’yi
temsil edecek olan Luca Hanni Eurovision’da sergileyeceği performansı ve daha fazlasını konuştuk.

KARSU

Uluslararası başarısıyla gönülleri ve kulaklarımızın
pasını şarkılarıyla silen, kendi adını taşıdığı son
albümüyle müzik yolculuğundan ve yeni albümünden bahseden Karsu’yla yeni albümü ve daha fazlasını konuştuk.

HATARI

Hatrid Mun Sigra’ ile milyonların dikkatini Eurovision sahnesinde çeken Anti Kapitalist BDSM grup Hatari ie
Eurovision 2019 finalinde açtıkları Filistin bayrağı ile büyük yankı toplayan Eurovision macerasını ve grubun bir araya gelme sürecinden konuştuk.

KAT DELUNA

‘Drop it Low’ ve ‘Whine Up’ gibi Dünyada büyük yankı uyandıran şarkıların asi sesi Kat Deluna ile kariyeri ve daha fazlasını konuştuk.

IRINA RIMES

Şarkıları, uluslararası düetleri ve kendine has
yorumuyla Romanya’nın yükselen ismi Irina Rimes ile başarısı ve daha fazlasını konuştuk.

LP

‘Lost On You’ şarkısıyla milyonları kendisine hayran bırakan LP, Yeni albümü‘Heart to Mouth’ ve sanatçı kişiliği hakkında konuştuk.

2019

AYNUR AYDIN

12 Çeşit La La albümü, Bir Dakika, Günah Sevap, Salla gibi sayısız single çalışmasıyla Türk Pop Müziğinin iddialı ismi Aynur Aydın, yeni single çalışması ve kariyeri hakkında özel açıklamarda bulundu.

2018