ÖMC İle Yılbaşı Moduna Girin!

  • MØ’dan “New Year’s Eve”:

“Lean On” ve “Final Song” gibi Tropikal EDM beatli şarkılarda kendisini gördüğümüz Danimarkalı yıldız MØ’nun bu Yılbaşı arifesi şarkısı sizi yavaşça moda sokmaya yetecek kadar güçlü. MØ’nun kendi şarkısı olan New Year’s Eve’de şarkıcının kendi tarzını da hissedebilirsiniz.

  • Allie X’den “Last Xmas”:

Bir yeni yıl klasiği olan “Last Christmas” şarkısını Allie X’in elektro pop tarzında dinlemeye hazır olun. Güçlü vokalleriyle şarkıyı tuzlayan Allie X, Yılbaşı şarkıları konusunda da ne kadar becerikli olduğunu bu yorumunda da göstermiş bizce.

  • Ariana Grande’den “Santa Tell Me”:

Geçtiğimiz her yıl ününe ün katan Ariana Grande’nin 2014 yılında yayınlanan orijinal yeni yıl şarkısı “Santa Tell Me” yeni bir yılbaşı klasiği olmaya aday. Kusursuz sesiyle şarkının sıcak sözlerini söylerken şarkıda ona yılbaşı çanları eşlik ediyor. Oldukça popüler olan şarkının bir klibi de bulunmakta.

  • Katy Perry’den “Cozy Little Christmas”:

Pop müziğin kraliçelerinden Katy Perry, geçen yıl yayınladığı yılbaşı şarkısı ile yılbaşı eğlencenize katılmaya hazır. İsmi gibi sıcacık bir şarkı olan “Cozy Little Christmas”ın klibi ise bu yıl, geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

  • Kacey Musgraves ve Lana Del Rey’den “I’ll Be Home for Christmas”:

Country müziğin yükselen yıldızı Kacey ve melankolik müziğin prensesi Lana, bir yılbaşı klasiğini yorumlamak için güçlerini birleştirmiş, çok da iyi yapmışlar! Dikkat; şarkının yeni yorumu, 2 dakika boyunca sizi uzaklara götürebilir.

  • Billie Eilish’den “come out and play”:

Küçük yaşta yıldızı parlayıp kariyerinin zirvesini yaşayan Billie’nin bu şarkısında bir kar küresi içinde bembeyaz sokaklarda yürürken kendinizi bulabilirsiniz. Sıcacık kahvenizi alıp sevdiklerinizle beraber olmanızı dileyeceğiniz bu şarkıyı dinlerken fazla duygusallaşmanız olağan.

  • Taylor Swift’ten “Christmas Tree Farm”:

Geride bıraktığımız on yılın en başarılı sanatçısı seçilen Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde yayınladığı Christmas Tree Farm şarkısı ile yılbaşı şarkıları furyasına katılmaya karar vermiş, bizce oldukça başarılı olmuş, ve şarkıyı tek başına yazmış! Klasik Taylor Swift. MØ’nun “Yılbaşı Arifesi” şarkısıyla başlattığımız listemizi Swift’in yepyeni şarkısıyla da bitirelim, hepinize mutlu yıllar dileyelim!

Playlistimizi Spotify üzerinden dinleyebilirsiniz!


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

“ÖMC İle Yılbaşı Moduna Girin!” için 21 yanıt